تبلیغات
فایل های صوتی حقوق و آزمون های حقوقی - دقت در خرید
فایل های صوتی حقوق و آزمون های حقوقی
فایل های صوتی حقوق
کانال تلگرام

مرتبه
تاریخ : جمعه 6 شهریور 1394
با سلام
اخیرا تعدادی وبلاگ حقوقی بدون آنکه نامی از اساتید و تعداد جلسات تدریس ایشان در وبلاگ خود نمایند، عنوان می کنند که درباره خرید و تهیه فایل صوتی حقوقی و نام اساتید با مدیر وبلاگ مربوطه تماس نمایید تا مشاوره رایگان مناسبی به مشتری دهند و در تهیه فایل کمک حال مشتری باشند، از آنجایی که در چند هفته اخیر تعداد مشتریان ناراضی که از این وبلاگ ها فایل تهیه کرده اند افزایش یافته، لازم دیدم که موضوع را به کاربران اطلاع دهم و گوش زد کنم که:
وقتی صاحب وبلاگ از ذکر نام استاد در وبلاگ خود واهمه دارد چه تضمینی هست که آن فایل را موجود داشته باشد و به مشتری تحویل دهد؟
در صورت ارائه نمونه فایل، بر چه مبنایی فایل کامل تحویل می شود؟
در صورتی که خلف وعده شد، راهکار عودت فایل های خریداری شده چیست؟
پاسخ به سوالات بالا مشخص هست و مشتریانی که فریب قیمت پایین را خوردند، خود به موضوع واقف هستند که هیچ مسئولیتی متوجه فروشنده نیست، چرا که در هیچ جای وبلاگ نامی از استاد برده نشده و تضمینی هم به ارائه فایل های تدریس آن استاد نیست و چون نامی برده نشده پس هر فایلی ارائه می شود و خلف وعده ای هم صورت نگرفته، این خرید مشابه آن هست که مشتری بلیط هواپیما تهیه می کند و فروشنده بلیط خط واحد می دهد و اعلام می کند قصد شما رسیدن به مقصد بوده! حالا چه تفاوتی بین هواپیما و خط واحد است!
مطلب پایانی هم اینکه مشورت در هر امری مفید هست، ولی عقل سلیم می گوید که مشورت برای قبولی در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری همچون دانشگاه تهران یا شهید بهشتی یا علامه یا ... با دانشجوی دانشگاه آزاد ( ورودی بدون کنکور، یا همون قبول شده در سهمیه آزاد) کار عاقلانه ای نیست.
مشورت آزمون وکالت که جای خود دارد.
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
موفق باشید- تشکریارسال توسط بهنام تشکری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
امکانات جانبی

فروشگاه تک داد